skip to Main Content
Groot kenniscentrum met meer dan 1000 artikelen over gezondheid!

Ik boer voedingssupplementen op of wordt er misselijk van of krijg spijsverteringsstoornissen zoals opgeblazenheid, dunne ontlasting etc. Kan dat en hoe komt dit?

Dit kan diverse oorzaken hebben. We noemen er een paar:

  • onjuiste preparaten,
  • geen goede kwaliteit supplementen,
  • zwakke vertering (te weinig maagzuur),
  • te hoge dosering,
  • onjuiste verhoudingen in de vitaminen en mineralen,
  • overbodige toevoegingen van nutriënten/kruiden,
  • niet passend bij je constitutie,
  • gevoelige lever/gal wat vooral merkbaar is bij het slikken van vetzuren en vitamine A / bètacaroteen,
  • verkeerde tijdstip van slikken (meestal is na de lunch het beste).
  • Synthetische vormen van nutrienten

Zie ook het artikel over voedingssupplementen , waar we dieper in gaan op de kwaliteit van de voedingssupplementen.

Privacy instellingen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. In de instellingen kunt u zelf kiezen welke cookies u wilt toestaan of wilt weigeren.

Privacy verklaring | Sluit
Instellingen